Doprava a spôsob platby

 

Tovar je možné prevziať formou:

- na dobierku, cena objednaného tovaru + poštovné 4,50  s DPH, pri balíku s hmotnosťou 1kg - 2 kg

- pri balíkov s hmotnosťou vyššou ako 10 kg: cena tovaru + 8 eur (kurierska služba)

tovar odosielame zvyčajne do 24h od prijatia objednávky v pracovné dni, prostredníctvom Slovenskej pošty

- pri objednávke tovaru v hodnote 500,00 € a viac, poštovné neplatíte

o odoslaní objednávky Vás budeme kontaktovať e-mailom, prípadne telefonicky

 

Platby :

- prostredníctvom bankového prevodu (platíte len uvedenú sumu tovaru):

Preveďte peniaze do 5 dní na naše číslo účtu.:

Banka : Tatra Banka

číslo účtu: 2928899905/1100

 

- pri prevzatí tovaru

Variabilný symbol: uveďte číslo vašej objednávky

Názov príjemcu: Global Property s.r.o.

(Do správy pre príjemcu môžete uviesť: Napr. objednávka Lavazza...)

 

NEPREHLIADNITE  – zásielku doručovanú poštovým doručovateľom, alebo kuriérom si vždy pozorne prezrite a pokiaľ zásielka vykazuje známky mechanického poškodenia, odmietnite jeho prevzatie. V prípade, že to bude možné, otvorte zásielku pred doručovateľom, pokiaľ bude javiť známky poškodenia, okamžite balík reklamujte, pokiaľ balík s poškodením prevezmete a na túto skutočnosť prídete neskôr, pošta reklamáciu neuzná. Za poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním pri doručovaní neručíme.

!!! Dôležité upozornenie !!!

V prípade, že si zákazník objedná tovar doporučene na dobierku a nevyzdvihne si ho na pošte do 18 dní od dátumu odoslania objednávky, tak sa nám zásielka vráti spať a nám ako odosielateľovi vzniknú náklady za odoslanie a vrátenie zásielky.

V prípade, že vytvoríte objednávku a nepríde Vám z pošty doporučenka do troch pracovných dní odo dňa prijatia emailu oznamujúceho, že Vám bola Vaša objednávka odoslaná,  kontaktute nás,  prepošlem Vám e číslo zásielky s ktorým si Vašu objednávku môžete priamo vyzdvihnúť na Vašej pošte aj bez doporučenky.

V prípade nedodržania vyššie uvedených podmienok, je zákazník povinný uhradiť náklady vzniknuté z dôvodu nevyzdvihnutia objednávky na náš účet.

 

 

V prípade akýchkoľvek dotazov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom

e-mailu: vasakavicka@gmail.com, alebo na t.č. +421 944 632 980
 

Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.freshcup.sk, spoločnosť Global property s.r.o. uchováva a spracováva osobné údaje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 122/2013 v znení zákona č. 84/2014 Z. z.

Všetky údaje našich zákazníkov sú zabezpečené proti akémukoľvek zneužitiu. Tieto dáta uchovávame na serveroch ktoré nie sú pripojené do verejnej internetovej siete, nemôže teda dôjsť k ich neoprávnenému získaniu treťou stranou.
Vaše osobné údaje, ktoré uvediete pri nákupe úplne dôverné a v žiadnom prípade nebudú poskytnuté tretím stranám. Osobné údaje budú použité len pre nevyhnutné úkony spojené s vybavením objednávky.
Na žiadosť zákazníka (napr. Emailom, písomne a pod.) Budú osobné údaje z databázy vymazané.