Za vznikom kávy Caffellini stojí cieľ priniesť zážitok v podobe kávy najvyššej svetovej kvality a tým pozdvihnúť kultúru pitia kávy kdekoľvek na svete.

Káva Caffellini je vďaka svojmu pôvodu, precíznemu ručnému zberu, kvalitnému spracovaniu, profesionálnemu tradičnému praženiu a baleniu naozaj jedinečnou a správnou voľbou pre každého milovníka kávy.

Káva Caffellini patrí kvalitatívne do najvyššieho stupňa medzinárodnej škály kvality, prémiová odrodová káva najvyššej svetovej kvality ocenená doma aj v zahraničí.

Našu ponuku tvoria štyri chuťovo rôznorodé kávy: Caffellini Crema Dolce, Caffellini Platinum, Caffellini Espresso Gusto a  Caffellini Bio Heaven.

 

Certifikát CSC - Caffellini Crema Dolce, Caffellini Platinum

Pre držiteľov certifikátu CSC je kvalita vždy na prvom mieste. Táto kvalita je vyžadovaná vo všetkých častiach výroby.

Čo teda znamená, keď je káva certifikovaná?

To znamená, že si dôkladne vyberáme plantáže od ktorých pochádza naša najkvalitnejšia káva. Každá úroda je starostlivo kontrolovaná a musí spĺňať tie najprísnejšie akostné požiadavky a dodržiavať stanovené normy. To znamená, že každá zásielka kávy je niekoľkonásobne podrobená dôkladnými testami. CSC certifikát kvality sa však nevzťahuje len na samotné kávové zrná, ale týka sa aj celého výrobného cyklu. CSC starostlivo kontroluje, aby boli zrná správne upražená miešané, zabalené a aby pochádzali iba zo certifikovaných zelených kávových zŕn. Produkty, ktoré tento postup dodrží a výsledný produkt je teda na najvyššej možnej úrovni sa môže pýšiť štítkom s logom CSC certifikátu.


Pre držiteľov certifikátu CSC je kvalita vždy na prvom mieste. Táto kvalita je vyžadovaná vo všetkých častiach výroby.

Čo teda znamená, keď je káva certifikovaná?
...že si dôkladne vyberáme plantáže od ktorých pochádza naša najkvalitnejšia káva. Každá úroda je starostlivo kontrolovaná a musí spĺňať tie najprísnejšie akostné požiadavky a dodržiavať stanovené normy. To znamená, že každá zásielka kávy je niekoľkonásobne podrobená dôkladnými testami. CSC certifikát kvality sa však nevzťahuje len na samotné kávové zrná, ale týka sa aj celého výrobného cyklu. CSC starostlivo kontroluje, aby boli zrná správne upražená miešané, zabalené a aby pochádzali iba zo certifikovaných zelených kávových zŕn. Produkty, ktoré tento postup dodrží a výsledný produkt je teda na najvyššej možnej úrovni sa môže pýšiť

štítkom s logom CSC certifikátu.

Caffellini

Caffellini Espresso Gusto, 1kg zrnková, 70 % arabica, 30 % robusta

Obzvlášť vyvážená sladká chuť, s kvetinovými tónmi sušeného ovocia a delikátnej čokolády. Vhodná...

Vaša cena: 24,00 €

Caffellini Crema Dolce, 1kg zrnková, 85 % arabica, 15 % robusta

Akčná ponuka
The Caffellini Crema Dolce: 85% ARABICA 15% ROBUSTA   Crema Dolce patrí pre jej bohatú, hladkú...

Vaša cena: 30,00 €  26,00 €

Caffellini Platinum, 1kg zrnková, 100 % arabica

Caffellini Platinum, 1kg zrnková, 100 % arabica Dlhotrvajúca sladká a jemná chuť, s intenzívnou...

Vaša cena: 29,00 €

Caffeellini Bio Heaven, 1 kg zrnková, 100% arabica

100% Arabica najvyššej kvality prichádzajúca z krajín Strednej a Južnej Ameriky. Nízky obsah...

Vaša cena: 32,00 €